Nabízíme

Pěvecká dílna                pátek 10.00 – 11.30;

               v prostorech studia Elixír, Vinohradská 70, Praha 3

               (stanice metra a tramvaje Nám. Jiřího z Poděbrad)

               pravidelně 1krát týdně; účastnický poplatek 600 Kč na pololetí

Pro každého, kdo rád zpívá. Zpíváme mix písní lidových, džezových, populárních (umělých) a spirituálů. Výběr písní zohledňuje jak generační preference, tak v rámci možností hledáme přesahy, např. písně Hradišťanu. Zpíváme s živým doprovodem na klavír. V hodinách je milá atmosféra, trochu práce s hlasem, dechem a rytmem, aby pro Vás zpívání bylo snazší.

Několikrát do roka jdeme zazpívat seniorům do LDN Italská, Praha 2, do Domova v Rudné u Prahy a do Domova pro seniory v Praze Vysočanech. Do Vysočan chodíme zpívat společně s Bambini di Demínka (někdejšími členkami Bambini di Praga z éry sboru v 70. letech).

Pěveckou dílnu vede Anna-Marie Lahodová.  Od pěti let zpívala v dětském pěveckém sboru Bambini di Praga, se kterým později absolvovala mnoho koncertů v ČR i v zahraničí. Je absolventkou oboru sólový zpěv a hudební výchova na katedře hudební kultury Pedagogické fakulty v Plzni. Je členkou opery Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde působí i jako sbormistryně dětského pěveckého sboru. Je zakládající členkou a jednou z autorek hudebních aranží vokální skupiny Kris Kros Kvintet. Kromě Bueny vede obě koncertní oddělení Pražské kantilény.